HWS15024/HD28
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS15024/HD28 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HWS15024/HD28
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
lomakkeissa: HWS15024/HD28.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 276 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
HWS15024/HD28: n tekniset tiedot
Osa numero HWS15024/HD28 Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276 pcs Tietolomake HWS15024/HD28.pdf
Jännite - Working 150W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 6.30" L x 1.65" W x 3.23" H (160.0mm x 41.9mm x 82.0mm) Sarja HWS
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero HWS15024/HD28 line asetus 88%
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input Feature Pins 6.5A
Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input tehokkuus -
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Nykyinen - breakover 3kV (3000V)