HWS30A12/HD
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A12/HD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HWS30A12/HD
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 30W
lomakkeissa: HWS30A12/HD.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
HWS30A12/HD: n tekniset tiedot
Osa numero HWS30A12/HD Valmistaja TDK-Lambda Americas, Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1562 pcs Tietolomake HWS30A12/HD.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 265 VAC
Tyyppi Open Frame, Conformal Coated Koko / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Sarja HWS30A/A Virta (wattia) 30W
Muut nimet 285-2351
HWS30A-12/HD
HWS30A12/HD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 265 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.5A Hyväksynnät CE
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HWS30A12/HD
HWS30A12/HD
valmistajat: TDK-Lambda Americas, Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Varastossa: 1562 pcs
ladata: HWS30A12/HD.pdf
RFQ
HWS30A12
HWS30A12