HWS30A15/ME
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS30A15/ME Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HWS30A15/ME
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 30W
lomakkeissa: 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
HWS30A15/ME: n tekniset tiedot
Osa numero HWS30A15/ME Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1662 pcs Tietolomake 1.HWS30A15/ME.pdf2.HWS30A15/ME.pdf3.HWS30A15/ME.pdf
Jännite - Working 30W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 15V
Jännite - Input 85 ~ 265 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm) Sarja HWS30A/A
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial), Medical Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Muut nimet HWS30A-15/ME
Käyttölämpötila 10°C ~ 70°C (With Derating) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero HWS30A15/ME
line asetus 87% ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Feature Pins 2A Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 265 VAC Input
tehokkuus - Kuvaus AC/DC CONVERTER 15V 30W
Nykyinen - breakover 3kV (3000V) Hyväksynnät CE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HWS30A15/ME
HWS30A15/ME
valmistajat: TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 15V 30W