JFS075024NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
JFS075024NONROHS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: JFS075024NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 750W
lomakkeissa: 1.JFS075024NONROHS.pdf2.JFS075024NONROHS.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 173 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 173 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
JFS075024NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero JFS075024NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 750W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 173 pcs Tietolomake 1.JFS075024NONROHS.pdf2.JFS075024NONROHS.pdf
Jännite - Working 750W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - Input 85 ~ 265 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 11.06" L x 4.87" W x 2.00" H (280.9mm x 123.6mm x 50.8mm) Sarja JFS
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan osanumero JFS075024NONROHS
Feature Pins 31.2A Laajennettu kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 31.2A 85 ~ 265 VAC Input
tehokkuus - Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 750W
Nykyinen - breakover 3kV (3000V) Hyväksynnät CE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
JFS0750-48
JFS0750-48
valmistajat: TDK-Lambda Americas, Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 48V 750W
Varastossa: 3513 pcs
ladata: JFS0750-48.pdf
RFQ
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Varastossa: 77 pcs
ladata: JFS100024-008.pdf
RFQ
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 750W