PAH50S4812/V
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
PAH50S4812/V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PAH50S4812/V
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus DC/DC CONVERTER 12V 50W
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
PAH50S4812/V: n tekniset tiedot
Osa numero PAH50S4812/V Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus DC/DC CONVERTER 12V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1163 pcs Tietolomake
Jännite - Working 50W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 12V
Jännite - tulo (Max) 76V Jännite - Dropout (tyypillinen) 36V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Sarja PAH RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Polarisaatio 9-DIP Module, 1/2 Brick
Output Configuration 1 Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero PAH50S4812/V line asetus 86%
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Feature Pins 4.2A
Laajennettu kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 36V - 76V Input Kuvaus DC/DC CONVERTER 12V 50W
Nykyinen - breakover 1.5kV (1500V)