SE10003NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SE10003NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 1000W
lomakkeissa: SE10003NONROHS.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 119 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 119 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
SE10003NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero SE10003NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 1000W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119 pcs Tietolomake SE10003NONROHS.pdf
Jännite - Working 1000W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - Input 105 ~ 140 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 10.50" L x 5.62" W x 4.75" H (266.7mm x 142.7mm x 120.7mm) Sarja SE
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Käyttölämpötila -40°C ~ 71°C
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan osanumero SE10003NONROHS
line asetus 75% ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
Feature Pins 50A Laajennettu kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50A 105 ~ 140 VAC Input
tehokkuus - Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 1000W
Nykyinen - breakover 3kV (3000V) Hyväksynnät CE