VS100P24NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VS100P24NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W
lomakkeissa: VS100P24NONROHS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Viesti
VS100P24NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero VS100P24NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1214 pcs Tietolomake VS100P24NONROHS.pdf
Jännite - Working 100W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm) Sarja VSP
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Muut nimet 1043-VS100P24NONROHS
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan osanumero VS100P24NONROHS line asetus 85%
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Feature Pins 4.3A
Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 90 ~ 264 VAC Input tehokkuus -
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W Nykyinen - breakover 2kV (2000V)