VS10B24NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
VS10B24NONROHS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VS10B24NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 10W
lomakkeissa: VS10B24NONROHS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
VS10B24NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero VS10B24NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2629 pcs Tietolomake VS10B24NONROHS.pdf
Jännite - Working 10W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 24V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 3.70" L x 1.93" W x 0.67" H (94.0mm x 49.0mm x 17.0mm) Sarja VSB
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Muut nimet 1043-VS10B24NONROHS
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan osanumero VS10B24NONROHS line asetus 73%
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable Feature Pins 450mA
Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 450mA 90 ~ 264 VAC Input tehokkuus -
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 10W Nykyinen - breakover 2kV (2000V)