ZWS100PF5NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
ZWS100PF5NONROHS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZWS100PF5NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 100W
lomakkeissa: ZWS100PF5NONROHS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
ZWS100PF5NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero ZWS100PF5NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1244 pcs Tietolomake ZWS100PF5NONROHS.pdf
Jännite - Working 100W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 5V
Jännite - Input 85 ~ 265 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 8.74" L x 2.17" W x 1.26" H (222.0mm x 55.0mm x 32.0mm) Sarja ZWS
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Muut nimet 1043-ZWS100PF5NONROHS
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C (With Derating) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero ZWS100PF5NONROHS
line asetus 78% ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input
Feature Pins 20A Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input
tehokkuus - Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 100W
Nykyinen - breakover 3kV (3000V) Hyväksynnät CE, cURus, TUV
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ZWS1012/JA
ZWS1012/JA
valmistajat: TDK-Lambda Americas, Inc.
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 12V 10W