ZWS75PF48NONROHS
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
TDK-Lambda Americas Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZWS75PF48NONROHS
Valmistaja / merkki: TDK-Lambda Americas, Inc.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 75W
lomakkeissa: ZWS75PF48NONROHS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8 pcs
16 pcs
40 pcs
  • Viesti
ZWS75PF48NONROHS: n tekniset tiedot
Osa numero ZWS75PF48NONROHS Valmistaja TDK-Lambda Americas Inc.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1426 pcs Tietolomake ZWS75PF48NONROHS.pdf
Jännite - Working 75W Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 48V
Jännite - Input 85 ~ 265 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 8.74" L x 2.17" W x 1.26" H (222.0mm x 55.0mm x 32.0mm) Sarja ZWS
Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial) Teho (W) - Per Port -
Output Configuration 1 Muut nimet 1043-ZWS75PF48NONROHS
Käyttölämpötila -10°C ~ 60°C (With Derating) Asennustyyppi Chassis Mount
Valmistajan osanumero ZWS75PF48NONROHS line asetus 80%
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input Feature Pins 1.6A
Laajennettu kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 265 VAC Input tehokkuus -
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 75W Nykyinen - breakover 3kV (3000V)