189NQ135
Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 189NQ135
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 135V 180A HALF-PAK
lomakkeissa: 189NQ135.pdf
  • Viesti
189NQ135: n tekniset tiedot
Osa numero 189NQ135 Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE MODULE 135V 180A HALF-PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7046 pcs Tietolomake 189NQ135.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 180A
Jännite - Breakdown HALF-PAK Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F 4500pF @ 5V, 1MHz Polarisaatio D-67 HALF-PAK
Muut nimet *189NQ135 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 189NQ135
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 135V 180A Chassis Mount HALF-PAK diodikonfiguraatiolla 4.5mA @ 135V
Kuvaus DIODE MODULE 135V 180A HALF-PAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.07V @ 180A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 135V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: CONN BASE SIDE ENTRY SZ6 M25
Varastossa: 5160 pcs
ladata: 1899980000.pdf
RFQ
189NQ135-1
189NQ135-1
valmistajat: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 135V 180A PRM1-1
Varastossa: 4116 pcs
ladata: 189NQ135-1.pdf
RFQ
189P36
189P36
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: CBL MALE RA TO WIRE LEAD 9POS 3'
ladata: 189P36.pdf
189P144
189P144
Kuvaus: CBL MALE RA TO WIRE LEAD 9POS
ladata: 189P144.pdf
189NQ135R-1
189NQ135R-1
ladata: 189NQ135R-1.pdf
1899C SL001
1899C SL001
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 16AWG SLATE 1000'
Varastossa: 167 pcs
ladata: 1899C SL001.pdf
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 17POS 90DEG 5MM