249NQ135
Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 249NQ135
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 135V 240A HALF-PAK
lomakkeissa: 249NQ135.pdf
  • Viesti
249NQ135: n tekniset tiedot
Osa numero 249NQ135 Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE MODULE 135V 240A HALF-PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6315 pcs Tietolomake 249NQ135.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Schottky Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 240A
Jännite - Breakdown HALF-PAK Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F 6000pF @ 5V, 1MHz Polarisaatio D-67 HALF-PAK
Muut nimet *249NQ135
VS-249NQ135
VS-249NQ135-ND
VS249NQ135
VS249NQ135-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 249NQ135
Laajennettu kuvaus Diode Schottky 135V 240A Chassis Mount HALF-PAK diodikonfiguraatiolla 6mA @ 135V
Kuvaus DIODE MODULE 135V 240A HALF-PAK Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.07V @ 240A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 135V
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
249920
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: ADJUSTABLE TORQUE LEAF HINGE 58X
Varastossa: 6211 pcs
ladata: 249920.pdf
RFQ
249G
249G
valmistajat: Aavid Thermalloy
Kuvaus: THERMALCOTE GREASE TUBE 1OZ
Varastossa: 10584 pcs
ladata: 249G.pdf
RFQ
2499-726-X5U0-152Z
2499-726-X5U0-152Z
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
ladata:
2499TFO
2499TFO
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: CUTTER SIDE SEMI FLUSH
Varastossa: 453 pcs
ladata:
249SA
249SA
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: TWEEZER POINTED FINE 5.00"
ladata: 249SA.pdf
2499-540-X7W0-502ZLF
2499-540-X7W0-502ZLF
Kuvaus: CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
ladata: 2499-540-X7W0-502ZLF.pdf
2499-540-X7W0-502Z
2499-540-X7W0-502Z
249CER
249CER
Kuvaus: 249CER TWEEZERS 130MM