17067-MPES
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 17067-MPES
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus COMMAND SMALL WIRE HOOKS MEGA PA
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
  • Viesti
17067-MPES: n tekniset tiedot
Osa numero 17067-MPES Valmistaja 3M
Saatavana oleva määrä 5745 pcs Tietolomake
Tyyppi Hook Koko / Dimension 6.37" L x 1.88" W (161.9mm x 47.5mm)
Koko Small Sarja Command™
Muut nimet 0-00-51141-99314-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Väri White
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
17066CLRUV-ES
17066CLRUV-ES
valmistajat: 3M
Kuvaus: COMMAND WINDOW HOOK 17066CLR
Varastossa: 25649 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM
Varastossa: 24410 pcs
ladata: 1706666.pdf
RFQ
17067-ALT
17067-ALT
valmistajat: 3M
Kuvaus: COMMAND SMALL WIRE HOOKS 17067-A
ladata:
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031
ladata: 1706721200.pdf
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 294POS .031
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 170POS .031
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: CONN TERM BLOCK MOD 5.08MM 1POS
17067-9ES
17067-9ES
Kuvaus: SMALL WIRE HOOKS VALUE PACK
Kuvaus: MICRO HOOKS 3 HOOKS 4 STRIPS
Kuvaus: CONN EDGE DUAL FMALE 278POS .031
Kuvaus: CONN TERM BLOCK
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna