1785/50TOSF
3M3M
1785/50TOSF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1785/50TOSF
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100'
lomakkeissa: 1.1785/50TOSF.pdf2.1785/50TOSF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 161 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 161 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
45 pcs
  • Viesti
1785/50TOSF: n tekniset tiedot
Osa numero 1785/50TOSF Valmistaja 3M
Kuvaus CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 161 pcs Tietolomake 1.1785/50TOSF.pdf2.1785/50TOSF.pdf
lankatulkki 28 AWG Jännite 150V
suojaus Shielded Sarja 1785
Ribbon Leveys 2.630" (66.80mm) Ribbon Paksuus 0.120" (3.05mm)
Arvioinnit UL Style 2912 Piki 0.050" (1.27mm)
Muut nimet 00076308093587
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Napaluku 50 (25 Pair Twisted) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus 100.0' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Black Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Eristysresistanssi 1 GOhms Ensimmäinen Kapellimestari Mark -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Flat Ribbon Cable Black 50 (25 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair, Flat Jacket 100.0' (30.48m)
kapellimestari Strand 7 Strands / 36 AWG Johdin materiaali Copper, Tinned
Kaapelin tyyppi Flat Twisted Pair, Flat Jacket
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1785/64 100
1785/64 100
valmistajat: 3M
Kuvaus: CBL RIBN 64COND TWIST-PAIR 100'
Varastossa: 119 pcs
ladata: 1785/64 100.pdf
RFQ
1785/60 100SF
1785/60 100SF
valmistajat: 3M
Kuvaus: CBL RIBN 60COND TWIST-PAIR 100'
Varastossa: 122 pcs
ladata: 1785/60 100SF.pdf
RFQ
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 15MM
Varastossa: 729 pcs
ladata: 1785003.pdf
1785/40BP
1785/40BP
Kuvaus: CABL 40 COND
Varastossa: 191 pcs
ladata: 1785/40BP.pdf
1785/64TB
1785/64TB
Varastossa: 123 pcs
ladata: 1785/64TB.pdf
Kuvaus: CABL 40 COND
Varastossa: 175 pcs
ladata: 1785/40TB.pdf
Kuvaus: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 100'
Varastossa: 144 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 25'
Varastossa: 365 pcs
ladata: 1785/50 100SF.pdf
Varastossa: 91 pcs
Varastossa: 145 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 50COND TWIST-PAIR 200'
Varastossa: 6172 pcs
Varastossa: 87 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna