35-3301-20SW
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35-3301-20SW
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH
lomakkeissa: 35-3301-20SW.pdf
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 47 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
35-3301-20SW: n tekniset tiedot
Osa numero 35-3301-20SW Valmistaja 3M
Saatavana oleva määrä 47 pcs Tietolomake 35-3301-20SW.pdf
Tyyppi Helmet Sarja -
Muut nimet 00051141561523
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: 3M
Kuvaus: 3M ADFLO PAPR BLOWER UNI
Varastossa: 213 pcs
ladata:
RFQ
35-3-E
35-3-E
valmistajat: Grayhill, Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPST-NO
Varastossa: 5548 pcs
ladata:
RFQ
35-430
valmistajat: GC Electronics
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 6A 125V
Varastossa: 6112 pcs
ladata: 35-430.pdf
35-3301-10SW
35-3301-10SW
valmistajat: 3M
Kuvaus: ORGANIC VAPOR/ACID GAS AND HIGH
Varastossa: 53 pcs
ladata: 35-3301-10SW.pdf
Kuvaus: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY
Varastossa: 111 pcs
35-3429-BU
35-3429-BU
valmistajat: GC Electronics
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NC 15A 125V
ladata: 35-3429-BU.pdf
Varastossa: 72 pcs
ladata: 35-3301-00SW.pdf
35-411
Kuvaus: SWITCH PUSH BUTTON OFF (ON) SPST
ladata: 35-411.pdf
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 125V
ladata: 35-406-BU.pdf
Varastossa: 45 pcs
Kuvaus: SWITCH TOGGLE SPST 35A 6V
Kuvaus: SWITCH TOGGLE DPST 20A 125V
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna