3759/50SOSF
3M3M
3759/50SOSF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3759/50SOSF
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
lomakkeissa: 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 513 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
  • Viesti
3759/50SOSF: n tekniset tiedot
Osa numero 3759/50SOSF Valmistaja 3M
Kuvaus CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 513 pcs Tietolomake 1.3759/50SOSF.pdf2.3759/50SOSF.pdf
lankatulkki 28 AWG Jännite 300V
suojaus Unshielded Sarja 3759
Ribbon Leveys 2.450" (62.23mm) Ribbon Paksuus -
Arvioinnit UL Style 20267 Piki 0.050" (1.27mm)
Muut nimet 00051115600586
Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Napaluku 50 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus 100.0' (30.48m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Black Takki (Eristys) Materiaali Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Eristysresistanssi 10 GOhm Ensimmäinen Kapellimestari Mark Red
ominaisuudet Zippable Yksityiskohtainen kuvaus Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m)
kapellimestari Strand 7 Strands / 36 AWG Johdin materiaali Copper, Tinned
Kaapelin tyyppi Flat Cable, Round Jacket
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
3759/50 100
3759/50 100
valmistajat: 3M
Kuvaus: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 5'
Varastossa: 5757 pcs
ladata: 3759/50 100.pdf
RFQ
3759/60SO
3759/60SO
valmistajat: 3M
Kuvaus: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 300'
Varastossa: 162 pcs
ladata: 3759/60SO.pdf
RFQ
Varastossa: 188 pcs
ladata: 3759/60 300.pdf
3759/60 300SF
3759/60 300SF
Varastossa: 189 pcs
ladata: 3759/60 300SF.pdf
Kuvaus: CBL RIBN 40COND 0.050 BLACK 300'
Varastossa: 213 pcs
ladata: 3759/40SO.pdf
Kuvaus: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 10'
Varastossa: 2051 pcs
ladata: 3759/60 100SF.pdf
Kuvaus: CBL RIBN 60COND 0.050 BLACK 100'
Varastossa: 394 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 500'
Varastossa: 112 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 300'
Varastossa: 188 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 64COND 0.050 BLACK 100'
Varastossa: 451 pcs
Kuvaus: CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 10'
Varastossa: 155 pcs
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna