929710-11-25-RK
3M3M
929710-11-25-RK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 929710-11-25-RK
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 50PS STR DL .100 TIN
lomakkeissa: 929710-11-25-RK.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
929710-11-25-RK: n tekniset tiedot
Osa numero 929710-11-25-RK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 50PS STR DL .100 TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19340 pcs Tietolomake 929710-11-25-RK.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board peittänyt Unshrouded
Sarja 929 Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.543" (13.80mm) Muut nimet 00076308051365
3M156368-50
929710-11-25-RK-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 2.5A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.125" (3.18mm) Kontaktin pituus - Mating 0.318" (8.08mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 200.0µin (5.08µm)
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Tin
Liitintyyppi Header Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
929710-11-23-RK
929710-11-23-RK
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER 46PS STR DL .100 TIN
Varastossa: 20184 pcs
ladata: 929710-11-23-RK.pdf
RFQ
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER 50PS STR DL .100 TIN
Varastossa: 21393 pcs
ladata: 929710-11-25.pdf
RFQ
Kuvaus: CONN HEADER 48PS STR DL .100 TIN
ladata: 929710-11-24-RK.pdf
Kuvaus: CONN HEADER 56PS STR DL .100 TIN
ladata: 929710-11-28.pdf
Kuvaus: CONN HEADER 44PS STR DL .100 TIN
Kuvaus: CONN HEADER 54PS STR DL .100 TIN
Kuvaus: CONN HEADER 52PS STR DL .100 TIN
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna