929834-02-21-RK
3M3M
929834-02-21-RK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 929834-02-21-RK
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
lomakkeissa: 1.929834-02-21-RK.pdf2.929834-02-21-RK.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
929834-02-21-RK: n tekniset tiedot
Osa numero 929834-02-21-RK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62374 pcs Tietolomake 1.929834-02-21-RK.pdf2.929834-02-21-RK.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Kirjoita attribuutit -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
pinosuunnassa Male Pin peittänyt 0.100" (2.54mm)
Suojuksen irrotus Square Sarja 929
Riviväli - Mating Unshrouded RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus - Pitch - Liitin -
Yleinen kosketuspituus 0.210" (5.33mm) Muut nimet 929834E-02-21
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 1
Joitakin paikkoja 21 Lukumäärä Yhteydet -
Asennustyyppi Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Material - Insulation All Valmistajan osanumero 929834-02-21-RK
Pituus - Post (Kiima) - Differentiaalitietojen Transmission Tin
Eristyskorkeus 0.545" (13.84mm) ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 21 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Kuvaus CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
Nykyinen arvostelu 2.5A Nykyinen - Max / Yhteydenotto -
Yhteyden pituus - Post 0.235" (5.97mm) Kontaktin pituus - Mating -
Yhteyshenkilön nimi - Post 200µin (5.08µm) Yhteys Maali - Mating 0.100" (2.54mm)
Liitintyyppi Header, Breakaway Todellinen halkaisija Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
929834-02-23-RK
929834-02-23-RK
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS
Varastossa: 71803 pcs
ladata: 929834-02-23-RK.pdf
RFQ
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS
Varastossa: 65011 pcs
ladata: 929834-02-20.pdf
RFQ
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
ladata: 929834-02-22.pdf
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
ladata: 929834-02-22-RK.pdf
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 19POS