929834-03-21-RK
3M3M
929834-03-21-RK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 929834-03-21-RK
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
lomakkeissa: 1.929834-03-21-RK.pdf2.929834-03-21-RK.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
929834-03-21-RK: n tekniset tiedot
Osa numero 929834-03-21-RK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60273 pcs Tietolomake 1.929834-03-21-RK.pdf2.929834-03-21-RK.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Tyyli Board to Board peittänyt Unshrouded
Sarja 929 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Bulk