929834-07-13-RK
3M3M
929834-07-13-RK Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 929834-07-13-RK
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS
lomakkeissa: 1.929834-07-13-RK.pdf2.929834-07-13-RK.pdf
  • Viesti
929834-07-13-RK: n tekniset tiedot
Osa numero 929834-07-13-RK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55185 pcs Tietolomake 1.929834-07-13-RK.pdf2.929834-07-13-RK.pdf
Sarja 929 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 1.245" (31.62mm) Muut nimet 00076308032562
3M156874-13
929834-07-13-RK-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 1
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 13
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 13 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 2.5A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.910" (23.11mm) Kontaktin pituus - Mating 0.235" (5.97mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 200.0µin (5.08µm)
Yhteyshenkilön nimi - Post Tin Yhteys Maali - Mating Tin
Liitintyyppi Header, Breakaway Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS
Varastossa: 66159 pcs
ladata: 929834-07-12.pdf
RFQ
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
Varastossa: 45781 pcs
ladata: 929834-07-16.pdf
RFQ
929834-07-14-RK
929834-07-14-RK
Kuvaus: CONN HEADER .100" SNGL STR 14POS
ladata: 929834-07-14-RK.pdf
ladata: 929834-07-12-RK.pdf
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 11POS
Kuvaus: CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS
Kuvaus: CONN HEADER .100" SNGL STR 15POS
Kuvaus: CONN HEADER .100" SNGL STR 10POS
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna