GPF13.3W9
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GPF13.3W9
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3"
lomakkeissa: 1.GPF13.3W9.pdf2.GPF13.3W9.pdf3.GPF13.3W9.pdf
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
GPF13.3W9: n tekniset tiedot
Osa numero GPF13.3W9 Valmistaja 3M
Kuvaus GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 13.3" Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 1603 pcs Tietolomake 1.GPF13.3W9.pdf2.GPF13.3W9.pdf3.GPF13.3W9.pdf
Katsoo Area 294.00mm W x 166.00mm H Tyyppi Privacy Filter, Widescreen
Sarja - Muut nimet 51128797198
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Näyttöruudun halkaisija 13.3" (13.28", 337mm)
Sovellukset LCD Monitor
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GPF10.1W9
GPF10.1W9
valmistajat: 3M
Kuvaus: GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 10.1"
Varastossa: 3138 pcs
ladata: GPF10.1W9.pdf
RFQ
GPF17.0W
GPF17.0W
valmistajat: 3M
Kuvaus: GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 17.0"