HDC-R240-41P1-KR
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HDC-R240-41P1-KR
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 240POS R/A 4ROW GOLD
lomakkeissa: HDC-R240-41P1-KR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
378 pcs
  • Viesti
HDC-R240-41P1-KR: n tekniset tiedot
Osa numero HDC-R240-41P1-KR Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 240POS R/A 4ROW GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1096 pcs Tietolomake HDC-R240-41P1-KR.pdf
Voltage Rating - päättyminen Press-Fit
Sarja HDC (High Density Connector) Piki 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 00076308094904
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Rivien 4
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 240
Lukumäärä sarakkeet - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 3A Ota asettelu, Tyypillinen -