IMCSN-2000-48A
3M3M
IMCSN-2000-48A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IMCSN-2000-48A
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus HEAT SHRINK IMCSN 2000 BK 48A
lomakkeissa: IMCSN-2000-48A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
IMCSN-2000-48A: n tekniset tiedot
Osa numero IMCSN-2000-48A Valmistaja 3M
Kuvaus HEAT SHRINK IMCSN 2000 BK 48A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2171 pcs Tietolomake IMCSN-2000-48A.pdf
Tyyppi Tubing, Flexible kutistuminen Ratio 3 to 1
Shrink Lämpötila - Sarja IMCSN
Talteen Seinämän paksuus - Muut nimet 00054007588146
3M161652
IMCSN-2000-48A-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 110°C Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Polyolefin (PO) Pituus 4.00' (1.22m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäläpimitta - Mukana 2.000" (50.80mm)
Sisäläpimitta - Keräyspaperi 0.750" (19.05mm) ominaisuudet Adhesive Lined
Yksityiskohtainen kuvaus Heat Shrink Tubing, Flexible 2.000" (50.80mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m) Väri Black