MNU14-250DFIX
3M3M
MNU14-250DFIX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MNU14-250DFIX
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
lomakkeissa: MNU14-250DFIX.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
MNU14-250DFIX: n tekniset tiedot
Osa numero MNU14-250DFIX Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72971 pcs Tietolomake MNU14-250DFIX.pdf
lankatulkki 14-16 AWG päättyminen Crimp
Terminal Type Standard Tab Leveys 0.250" (6.35mm)
Tab Paksuus 0.032" (0.81mm) Tab Length -
Sarja Scotchlok™ Pakkaus Bulk
Muut nimet 00051128587775
3M157475
MNU14-250DFIX-ND
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus - Kaiken 0.870" (22.10mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija 0.145" (3.68mm)
Eristys Fully Insulated sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated