MP2-H060-51P5-S-R30
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-H060-51P5-S-R30
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 2-FB 60POS 5ROW
lomakkeissa: 1.MP2-H060-51P5-S-R30.pdf2.MP2-H060-51P5-S-R30.pdf
  • Viesti
MP2-H060-51P5-S-R30: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-H060-51P5-S-R30 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN HEADER 2-FB 60POS 5ROW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5475 pcs Tietolomake 1.MP2-H060-51P5-S-R30.pdf2.MP2-H060-51P5-S-R30.pdf
Voltage Rating - päättyminen Press-Fit
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Muut nimet 05111165267
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 5
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 60
Lukumäärä sarakkeet - Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Board Guide, Mating Guide Nykyinen arvostelu 1.5A