MP2-HS192-41
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-HS192-41
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG REAR 192POS 4ROW
lomakkeissa: 1.MP2-HS192-41.pdf2.MP2-HS192-41.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
480 pcs
  • Viesti
MP2-HS192-41: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-HS192-41 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG REAR 192POS 4ROW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19342 pcs Tietolomake 1.MP2-HS192-41.pdf2.MP2-HS192-41.pdf
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 00051111534663
Rivien 4 Joitakin paikkoja 192
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Standoffs Yksityiskohtainen kuvaus 192 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole