MP2-R060-51S1-TR30
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MP2-R060-51S1-TR30
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN INV SOCKET 2-FB 60POS 5ROW
lomakkeissa: 1.MP2-R060-51S1-TR30.pdf2.MP2-R060-51S1-TR30.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MP2-R060-51S1-TR30: n tekniset tiedot
Osa numero MP2-R060-51S1-TR30 Valmistaja 3M
Kuvaus CONN INV SOCKET 2-FB 60POS 5ROW Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4285 pcs Tietolomake 1.MP2-R060-51S1-TR30.pdf2.MP2-R060-51S1-TR30.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja MetPak™ MP2 Piki 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Muut nimet 04801141241
MP2R06051S1TR30
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 5
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 60
Lukumäärä sarakkeet - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet Inverse
Nykyinen arvostelu 1.5A Ota asettelu, Tyypillinen -