MU14-110DFX
3M3M
MU14-110DFX Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MU14-110DFX
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.110
lomakkeissa: MU14-110DFX.pdf
  • Viesti
MU14-110DFX: n tekniset tiedot
Osa numero MU14-110DFX Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.110 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5003 pcs Tietolomake MU14-110DFX.pdf
lankatulkki 14-16 AWG päättyminen Crimp
Terminal Type Standard Tab Leveys 0.110" (2.79mm), 0.125" (3.18mm)
Tab Paksuus 0.020" (0.51mm) Tab Length -
Sarja Scotchlok™ Pakkaus Bulk
Muut nimet 054007-13995
MU14-110DFK
MU14-110DFK (BULK)
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus - Kaiken 0.540" (13.72mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija -
Eristys Non-Insulated sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.110" (2.79mm), 0.125" (3.18mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated