MU14-250DFHT/FLAGK
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MU14-250DFHT/FLAGK
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
MU14-250DFHT/FLAGK: n tekniset tiedot
Osa numero MU14-250DFHT/FLAGK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 641932 pcs Tietolomake
lankatulkki 14-16 AWG päättyminen Crimp
Terminal Type Angled - 90°, Flag Tab Leveys 0.250" (6.35mm)
Tab Paksuus 0.032" (0.81mm) Tab Length -
Sarja Scotchlok™ Pakkaus Bulk
Muut nimet 00054007018391
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus - Kaiken -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija -
Eristys Non-Insulated sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam, High Temperature Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated