P50L-030P-AS-DA
3M3M
P50L-030P-AS-DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P50L-030P-AS-DA
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 30POS .050" SMD GOL
lomakkeissa: P50L-030P-AS-DA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
204 pcs
  • Viesti
P50L-030P-AS-DA: n tekniset tiedot
Osa numero P50L-030P-AS-DA Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 30POS .050" SMD GOL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20651 pcs Tietolomake P50L-030P-AS-DA.pdf
Sarja Pak 50, P50L Piki 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet 0-00-51111-73990-7
P50L030PASDA
Rivien 2 Joitakin paikkoja 30
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Paritetuille pinoaminen Heights 7mm, 8mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.197" (5.00mm) ominaisuudet Board Guide, Solder Retention
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Yhteydenotto Finish Paksuus Flash