P50L-050P-AS-DA
3M3M
P50L-050P-AS-DA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P50L-050P-AS-DA
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 50POS .050" SMD GOL
lomakkeissa: P50L-050P-AS-DA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
204 pcs
  • Viesti
P50L-050P-AS-DA: n tekniset tiedot
Osa numero P50L-050P-AS-DA Valmistaja 3M
Kuvaus CONN PLUG 50POS .050" SMD GOL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15955 pcs Tietolomake P50L-050P-AS-DA.pdf
Sarja Pak 50, P50L RoHS-tila Bulk
Muut nimet 80000907099 Rivien 2
Joitakin paikkoja 50 Napaluku 0.050" (1.27mm)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero P50L-050P-AS-DA Pituus - Post (Kiima) 7mm, 8mm
Korkeus Board 0.197" (5.00mm) ominaisuudet Board Guide, Solder Retention
Laajennettu kuvaus 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kuvaus CONN PLUG 50POS .050" SMD GOL