PL820.1E2T
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PL820.1E2T
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus TOUCH SCREEN RESISTIVE 20.1"
lomakkeissa: PL820.1E2T.pdf
  • Viesti
PL820.1E2T: n tekniset tiedot
Osa numero PL820.1E2T Valmistaja 3M
Kuvaus TOUCH SCREEN RESISTIVE 20.1" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3728 pcs Tietolomake PL820.1E2T.pdf
Leveys - Tyyppi Resistive
Sarja MicroTouch™ PL Resistive Muut nimet 3M5538
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 16.02" (407mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Requires Controller
Korkeus 12" (305mm) Näyttöruudun halkaisija 20.1" (510.54mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Resistive Touch Screen Overlay 20.1" (510.54mm) Requires Controller
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PL8200T
PL8200T
valmistajat: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 14A 2LN SMD
Varastossa: 8334 pcs
ladata: PL8200T.pdf
RFQ
PL8201NL
PL8201NL
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 11.6A 2LN SMD
Varastossa: 10055 pcs
ladata: PL8201NL.pdf
RFQ
PL8181
PL8181
Kuvaus: IND SLED60 7.8UH 12.5ADC PBC
ladata: PL8181.pdf
Kuvaus: IND HCI-68 4.1 UH 18.4ADC PBC
ladata: PL8180T.pdf
ladata: PL8200NL.pdf
ladata: PL8201.pdf
PL819.0E2T
PL819.0E2T
valmistajat: 3M
Kuvaus: TOUCH SCREEN RESISTIVE 19"
ladata: PL819.0E2T.pdf
PL8200NLT
PL8200NLT
ladata: PL8200NLT.pdf