SHIPLBL-059-50
3M3M
3M
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SHIPLBL-059-50
Valmistaja / merkki: 3M
Tuotteen Kuvaus LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SHIPLBL-059-50: n tekniset tiedot
Osa numero SHIPLBL-059-50 Valmistaja 3M
Kuvaus LABEL SHIPPING 1"X0.5" 50PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44314 pcs Tietolomake
Tyyppi Label Sarja -
Pakkaus Roll Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Otsikkotyypin Shipping tarrakoon 1.00" L x 0.50" W (25.4mm x 12.7mm)