4DPI-32-II
4D Systems4D Systems
4DPI-32-II Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4DPI-32-II
Valmistaja / merkki: 4D Systems
Tuotteen Kuvaus DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB
lomakkeissa: 4DPI-32-II.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
4DPI-32-II: n tekniset tiedot
Osa numero 4DPI-32-II Valmistaja 4D Systems
Kuvaus DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2063 pcs Tietolomake 4DPI-32-II.pdf
Katsoo Area 64.80mm W x 48.60mm H Kosketusnäyttö Resistive
Sarja - Muut nimet 1613-1024
4DPI-32
4DPI32
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä SPI Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB)
dot Koko - dot Pikselit 320 x 240 (QVGA)
pisteväli - näytön tyyppi TFT - Color
Näyttötila Transmissive Näyttöruudun halkaisija 3.2" (81.28mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.2" (81.28mm) 320 x 240 (QVGA) taustavalo LED - White