CRGH1206F412R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CRGH1206F412R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CRGH1206F412R
Valmistaja / merkki: AMP Connectors / TE Connectivity
Tuotteen Kuvaus RES SMD 412 OHM 1% 1/2W 1206
lomakkeissa: 1.CRGH1206F412R.pdf2.CRGH1206F412R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
CRGH1206F412R: n tekniset tiedot
Osa numero CRGH1206F412R Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 1% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6163620 pcs Tietolomake 1.CRGH1206F412R.pdf2.CRGH1206F412R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Sarja CRGH, Neohm paneeli tila 412 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 5-1879514-7
5-1879514-7-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film