FCB412RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
FCB412RJ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCB412RJ
Valmistaja / merkki: AMP Connectors / TE Connectivity
Tuotteen Kuvaus RES 12.0 OHM 4W 5% RADIAL
lomakkeissa: 1.FCB412RJ.pdf2.FCB412RJ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
FCB412RJ: n tekniset tiedot
Osa numero FCB412RJ Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES 12.0 OHM 4W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 319333 pcs Tietolomake 1.FCB412RJ.pdf2.FCB412RJ.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -80/ +40ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Sarja FC, CGS paneeli tila 12 Ohms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 1623714-5
1623714-5-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound