H412R7BZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R7BZA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: H412R7BZA
Valmistaja / merkki: AMP Connectors / TE Connectivity
Tuotteen Kuvaus RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
H412R7BZA: n tekniset tiedot
Osa numero H412R7BZA Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126337 pcs Tietolomake 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Sarja Holco, Holsworthy paneeli tila 12.7 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 1-1879687-1
1-1879687-1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 12.7 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film