RP73D2B412RBTG
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RP73D2B412RBTG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RP73D2B412RBTG
Valmistaja / merkki: AMP Connectors / TE Connectivity
Tuotteen Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/4W 1206
lomakkeissa: 1.RP73D2B412RBTG.pdf2.RP73D2B412RBTG.pdf3.RP73D2B412RBTG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
RP73D2B412RBTG: n tekniset tiedot
Osa numero RP73D2B412RBTG Valmistaja AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus RES SMD 412 OHM 0.1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±15ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Sarja RP73, Holsworthy paneeli tila 412 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet 6-1879257-4
6-1879257-4-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film