13435AD2
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 13435AD2
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 4A 125V
lomakkeissa: 13435AD2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
13435AD2: n tekniset tiedot
Osa numero 13435AD2 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 4A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4199 pcs Tietolomake 13435AD2.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta On-Mom Sarja 13000
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 6.50mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount, Rear
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 150,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet - Sähköinen Life 20,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Nykyinen arvostelu 4A (AC/DC)
Väri - Toimilaitteen / Cap Silver Piiri SPDT
Actuator Type Plunger for Cap
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1343
valmistajat: Adafruit
Kuvaus: SONIC RANGEFINDER HR-USB-EZ1
Varastossa: 2042 pcs
ladata: 1343.pdf
RFQ
13435A
13435A
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 4A 125V
Varastossa: 3809 pcs
ladata: 13435A.pdf
RFQ
13435WA
13435WA
valmistajat: APEM Inc.
ladata: 13435WA.pdf
valmistajat: Weidmuller
Kuvaus: CARRIER TAG T6/1 FOR GSE 100/PK
ladata:
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: KIT, CONTACT, TRIAX, SZ 5, MALE,
ladata: 134293-4.pdf
13430
valmistajat: Desco
Kuvaus: BAG ESD SHIELD 5"X8" METAL-IN
13435AD2GK
13435AD2GK
ladata: 13435AD2GK.pdf
13435AK
13435AK
ladata: 13435AK.pdf
13435CDGK
13435CDGK
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V
ladata: 13435CDGK.pdf
13435AD2GX657
13435AD2GX657
ladata: 13435AD2GX657.pdf
Kuvaus: CONN C PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Varastossa: 648 pcs
13435CDGX640
13435CDGX640
ladata: 13435CDGX640.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna