8436WCDKB
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 8436WCDKB
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
lomakkeissa: 8436WCDKB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
8436WCDKB: n tekniset tiedot
Osa numero 8436WCDKB Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5169 pcs Tietolomake 8436WCDKB.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Tyyppi Standard päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-On Sarja 8000
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 6.50mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount, Right Angle, Rear
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja Environment Sealed
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing Sähköinen Life 30,000 Cycles
Väri - Toimilaitteen / Cap Silver Piiri SPDT
Actuator Type Plunger for Cap
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
8437
valmistajat: Keystone Electronics Corp.
Kuvaus: HEX STANDOFF #8-32 ALUM 1-3/4"
Varastossa: 59999 pcs
ladata: 8437.pdf
RFQ
84371N
84371N
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 1/2
Varastossa: 6040 pcs
ladata:
RFQ
8437-1
8437-1"X72YD
valmistajat: 3M
Kuvaus: TAPE DBL COATED SILVER 1"X 72YDS
Varastossa: 641 pcs
ladata: 8437-1"X72YD.pdf
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 7/1
ladata:
8436AB
8436AB
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
ladata: 8436AB.pdf
8436BK
8436BK
valmistajat: 3M
Kuvaus: FIBER DIST UNIT 36 PORT WALL MOU
Varastossa: 219 pcs
Kuvaus: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 3/8
Kuvaus: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 22M
8436WCDB
8436WCDB
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
ladata: 8436WCDB.pdf
8436A
8436A
ladata: 8436A.pdf
valmistajat: SCS
Kuvaus: FLOOR TILE COND BLK 0.125 X12"
ladata: 8437.pdf
valmistajat: JKL Components Corporation
Kuvaus: LAMP INCAN RT-1.75 MIDG SCRW 22V
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna