ADTS62YV
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ADTS62YV
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
lomakkeissa: ADTS62YV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ADTS62YV: n tekniset tiedot
Osa numero ADTS62YV Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 508950 pcs Tietolomake ADTS62YV.pdf
päättyminen Style PC Pin kytkin matka 0.25mm
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja ADTS
Pakkaus Bulk ääriviivat 6.20mm x 6.20mm
Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C käyttövoima 520gf
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - valaistus Non-Illuminated
Ota Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC Piiri SPST-NO
Actuator Type Standard toimilaite Suunta Top Actuated
toimilaite Material Polyamide (PA), Nylon Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 5.00mm