DPL12UTV
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DPL12UTV
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
lomakkeissa:
  • Viesti
DPL12UTV: n tekniset tiedot
Osa numero DPL12UTV Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6665 pcs Tietolomake
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja DPL
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Joitakin paikkoja 12
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 5,000 Cycles Pituus 1.261" (32.03mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.402" (10.20mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 2,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC Nykyinen arvostelu 50mA
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Actuator Type Piano toimilaite Level Raised
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DPL12V2424A17.5FR
DPL12V2424A17.5FR
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: DPL12 24P 24DET 17.5F RED
Varastossa: 22066 pcs
ladata:
RFQ
DPL12UBT
DPL12UBT
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
Varastossa: 5319 pcs
ladata:
RFQ
DPL12T
DPL12T
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V