PBAR1AF2000
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PBAR1AF2000
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
lomakkeissa: PBAR1AF2000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
PBAR1AF2000: n tekniset tiedot
Osa numero PBAR1AF2000 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1997 pcs Tietolomake PBAR1AF2000.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 24V
Tyyppi Piezo päättyminen Style Wire Leads
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja PBA
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 16.20mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 50,000,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPST-NO Piezo Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 200mA (AC/DC)
Väri - Toimilaitteen / Cap Black Piiri SPST-NO
Actuator Type Round, Button, Flush
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PBAR1AF2000A0Y
PBAR1AF2000A0Y
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Varastossa: 1552 pcs
ladata: PBAR1AF2000A0Y.pdf
RFQ
PBAR1AF3000
PBAR1AF3000
valmistajat: APEM Inc.
Varastossa: 2135 pcs
ladata: PBAR1AF3000.pdf
RFQ
PBAR1AF2000A0B
PBAR1AF2000A0B
ladata: PBAR1AF2000A0B.pdf
PBA75F-9-V
PBA75F-9-V
valmistajat: Cosel
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 9V
Varastossa: 826 pcs
ladata: PBA75F-9-V.pdf
PBAR1AF2000A0S
PBAR1AF2000A0S