PT65521L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65521L254 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT65521L254
Valmistaja / merkki: APEM Inc.
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
lomakkeissa: PT65521L254.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
PT65521L254: n tekniset tiedot
Osa numero PT65521L254 Valmistaja APEM Inc.
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13202 pcs Tietolomake PT65521L254.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja PT65
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tray
Muut nimet 679-1944
PT65521L254-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000 Cycles
Pituus 0.393" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.394" (10.00mm) ominaisuudet Sealed - Flux Protection
Sähköinen Life - Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC
Nykyinen arvostelu 150mA Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SP4T
Body Material Thermoplastic Actuator Type Rotary with Knob
toimilaite Level Raised
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT65506L508
PT65506L508
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SW ROTARY DIP HEX COMP 150MA 24V
Varastossa: 18194 pcs
ladata: PT65506L508.pdf
RFQ
valmistajat: APEM Inc.
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Varastossa: 18734 pcs
ladata: PT65512L508.pdf
RFQ
PT65521
PT65521
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V