0402-7N5K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0402-7N5K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 7.5NH 680MA 104 MOHM
lomakkeissa: 0402-7N5K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0402-7N5K: n tekniset tiedot
Osa numero 0402-7N5K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 7.5NH 680MA 104 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3905 pcs Tietolomake 0402-7N5K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
suojaus Unshielded Sarja 402
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0402-7N5K TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 7.5nH Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Taajuus - Self Resonant 5.8GHz Yksityiskohtainen kuvaus 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 104 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 104 mOhm Max Nykyinen arvostelu 680mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0402-6N2K
0402-6N2K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 6.2NH 760MA 83 MOHM
Varastossa: 7081 pcs
ladata: 0402-6N2K.pdf
RFQ
0402-5N6K
0402-5N6K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6NH 760MA 83 MOHM
Varastossa: 4943 pcs
ladata: 0402-5N6K.pdf
RFQ
0402-SS
0402-SS
valmistajat: RAF
Kuvaus: PANEL SCREW KNOB SLOTTED #6-32
ladata: 0402-SS.pdf
0402-5N1K
0402-5N1K
Kuvaus: FIXED IND 5.1NH 800MA 83 MOHM
ladata: 0402-5N1K.pdf
valmistajat: Phoenix Contact
Kuvaus: NLS-CU 6/ 6 SN 2000MM