0603-11NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603-11NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD
lomakkeissa: 0603-11NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0603-11NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0603-11NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5653 pcs Tietolomake 0603-11NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
suojaus Unshielded Sarja 603
Arvioinnit - Q @ Freq 31 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0603-11NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 11nH Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm)
Taajuus - Self Resonant 4GHz Yksityiskohtainen kuvaus 11nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 86 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max Nykyinen arvostelu 700mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0603-111K
0603-111K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM