0603-30NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603-30NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 30NH 600MA 150 MOHM
lomakkeissa: 0603-30NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0603-30NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0603-30NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 30NH 600MA 150 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7022 pcs Tietolomake 0603-30NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
suojaus Unshielded Sarja 603
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0603-30NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 30nH Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm)
Taajuus - Self Resonant 2.8GHz Yksityiskohtainen kuvaus 30nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Nykyinen arvostelu 600mA