0603-43NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0603-43NK
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM
lomakkeissa: 0603-43NK.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0603-43NK: n tekniset tiedot
Osa numero 0603-43NK Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3679 pcs Tietolomake 0603-43NK.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
suojaus Unshielded Sarja 603
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 200MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0603-43NK TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 200MHz
induktanssi 43nH Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm)
Taajuus - Self Resonant 2GHz Yksityiskohtainen kuvaus 43nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Nykyinen arvostelu 600mA