0603-9N5J
Tuote-esittely
Osa numero: 0603-9N5J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 9.5NH 700MA 130 MOHM
lomakkeissa: 0603-9N5J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0603-9N5J: n tekniset tiedot
Osa numero 0603-9N5J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 9.5NH 700MA 130 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4308 pcs Tietolomake 0603-9N5J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
suojaus Unshielded Sarja 603
Arvioinnit - Q @ Freq 27 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0603-9N5J TR 4000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 250MHz
induktanssi 9.5nH Korkeus - Istuva (Max) 0.040" (1.02mm)
Taajuus - Self Resonant 4.8GHz Yksityiskohtainen kuvaus 9.5nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Nykyinen arvostelu 700mA