0805-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0805-471J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 220MA 1.7 OHM
lomakkeissa: 0805-471J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0805-471J: n tekniset tiedot
Osa numero 0805-471J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 220MA 1.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5742 pcs Tietolomake 0805-471J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
suojaus Unshielded Sarja 805
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 100MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 0805-471J TR 2000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ceramic
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 50MHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.060" (1.52mm)
Taajuus - Self Resonant 375MHz Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 220mA
Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0805-561K
0805-561K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560NH 210MA 1.9 OHM